Защитник спаси шампиона Интер в самия край от загуба срещу Лацио (ВИДЕО)

315 0

Интер и Лацио не успяха да се победят в дербито на предпоследния кръг (37) в Серия А. Двата италиански гранда завършиха при резултат 1:1 на "Джузепе Меаца", а шампионът на Италия се спаси от загуба в заключителните минути на срещата.

Развой на Интер - Лацио

Резултатът бе открит още в петата минута, когато Тати Кастеланос вкара, но впоследствие голът му бе отменен от ВАР. Все пак, "орлите" откриха официално в 32-ата минута с гол на Дайчи Камада.

През втората част Интер натисна и стигна заслужено до гол, който обаче падна доста късно. В 87-ата минута бранителят Дензъл Дъмфрис бе точен с глава и спаси "нерадзурите" от поражение у дома.

Спечелилият Серия А Интер вече е с 93 точки в актива си, а Лацио продължава да се бори за мястото си в Европа на седмата позиция с 60 пункта на сметката си.

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!