Снимка: Guliver/GettyImages

4653 0

Феновете в социалните мрежи активно обсъждат един от важните епизоди в снощния мач между Ювентус и Дженоа, завършил с победа с 2:1 за "бианконерите". Става дума за падането на Кристиано Роналдо в наказателното поле, след което реферът свири дузпа за шампиона на Италия. Впоследствие португалецът реализира дузпата и донесе успеха на своя тим. Преди това VAR не показа симулация на звездата.

Според мнозина, в тази ситуация суперзвездата е симулирал и дузпата е несправедлива, както и победата на Ювентус.

Припомняме, че резултата в мача откри Леонардо Бонучи в 36', но 2 минути по-късно Кристиан Куаме изравни. В началото на второто полувреме в рамките на 8 минути червени картони получиха Франческо Касата и Федерико Маркети от Дженоа. Преди 5 години Роналдо бе обвинен в нагла симулация в мача с българския Лудогорец. Припомнете си повече в този материал