Ювентус вади 80 милиона за играч на ПСЖ


Ювентус вади 80 милиона за играч на ПСЖ
Снимка: БГНЕС

1545 0

Шампионът на Италия Ювентус е готов да извади страховитите 80 милиона евро за звездата на Пари Сен Жермен Марко Верати, информира "Football Italia".

От "старата гопожа" са силно заинтересувани от Верати, въпреки че френският шампион няма намерение да продава звездата си. Резервен план за тима от Торино е халфът на Лион Корентин Толисо.

Верати е трансферна цел №1 на Юве за лятото, след като взе участие в 21 мача в Лига 1 и привлече вниманието към себе си със страхотния начин, по който контролира средата на терена.

Верати има контракт с ПСЖ до края на сезон 2020/2021, но в началото на лятото се очакват преговори между шефовете на тима и играча, за да се обсъди бъдещето му.

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички