Ювентус изпусна Удинезе на старта на Серия А

1728 0

Ювентус изпусна да стартира с победа новия сезон в Серия А. "Бианконерите" завършиха наравно в гостуването си на Удинезе 2:2. Паоло Дибала откри резултата още в 3-ата минута, след като беше намерен от Родриго Бентанкур в наказателното поле.

В 23-ата минута Хуан Куадрадо беше точен за 2:0. Колумбиецът завърши самостоятелна акция със страхотен удар от наказателното поле. В 50-ата минута Толгай Арслан беше близо до гол за Удинезе, но Шчесни спаси.

Секунди след това обаче полякът направи фал в наказателното поле и беше отсъдена дузпа. Роберто Перейра беше точен за 1:2. В 66-ата минута Бентанкур разтърси гредата с хубав удар от далечна дистанция. В 84-ата минута появлият се като резерва Жерар Деулофеу направи 2:2.

В добавеното време на срещата Кристиано Роналдо можеше да спаси Ювентус като вкара гол, но той беше отменен поради засада.