Трагичен Милан се добра до равен срещу Чезена

2103 0

Проблемите за Милан продължават и от добрия старт и двете поредни победи остана само далечен спомен. Росонерите направиха само 1:1 като гост на Чезена и от два поредни мача с два новака, взеха само 2 точки.

"Росонерите" изоставаха с 0:1 след 10 минути игра, когато Абиати не се намеси добре при удар на играч на Чезена и капитанът Сучи бе точен при добавката. Отговорът на Милан бе почти светкавичен. Хонда центрира от ъглов удар в 19-ата и Рами с глава направи 1:1. Преди това Хонда не успя да вкара от фаул след феноменална вратарска изява.

До края на полувремето играчите на Индзаги имаха още няколко добри голови положения, които обаче не бяха реализирани.

Втората част бе равностойна. В 73-ата минута Сапата хвана откъсващия се нападател на Чезена и получи директен червен картон. Гостите обаче не допуснаха втори гол във вратата си и взеха точката.

ЧЕЗЕНА - МИЛАН 1:1