Себастиан Вия от Берое видя 2 гола и 2 греди на Рома - Ювентус (ВИДЕО)

549 0

Късно снощи (5-и май) Рома и Ювентус не излъчиха победител и завършиха 1:1 в един от най-интересните мачове от 35-ия кръг на италианската Серия А!

2 гола и 2 греди

Още в десетата минута домакините бяха близо до гола, но ударът с глава на Расмус Кристенсен се отби от напречната греда. Все пак, в 14-ата "вълците" поведоха с 1:0, а попадението бе дело на Ромелу Лукаку.

След половин час Юве възстанови равенството, след като Федерико Киеза сложи топката на главата Бремер. В началото на второто полувреме пък самият Киеза можеше да се разпише, но бе отказан от левия страничен стълб.

*Рома е на 5-о място в таблицата с актив от точно 60 точки, докато Ювентус е на третата позиция със сбор от 66 пункта. До края на сезон 2023/24 остават три кръга.