Сампдория удари звездния Милан

Снимка: Gulliver/GettyImages

1146 0

Отборът на Сампдория продължава със силните си изяви от началото на сезона в италианската Серия А. В среща от 6-ия кръг „моряците“ се наложиха като домакин с 2:0 над състава на Милан.

Попаденията на „Луиджи Ферарис“ паднаха след почивката и бяха дело на Дуван Сапата и Рики Алварес съответно в 72-ата и 90-ата минути. Като цяло домакините доминираха през по-голямата част от двубоя и напълно заслужено стигнаха до трите точки, продължавайки серията си без поражение от началото на шампионата.

С победата Самп заема шестата позиция с 11 пункта, но и мач по-малко. Милан пък е пети с точка повече