Само за 28 минути: Йович вкара повече голове за Фиорентина, отколкото в Реал за 3 години

8238 0

Лука Йович изригна в новия си отбор - Фиорентина и вкара 4 гола на Реал, но не Мадрид, а Виченца. "Виолетовите" победиха със 7:0, а сърбинът блесна над всички.

Той реализира четирите си попадения само за 28 минути. Любопитното е, че за целия си престоя в Реал Мадрид общият брой на головете му е 3. 4 гола за 28 минути във вратата на Реал Виченца за крайния успех със 7:0.

Интересното е, че това са повече попадения, отколкото Йович успя да постигне за цели три години игра в Реал след 51 изиграни мача.

Сърбинът премина във Фиорентина от испанския колос като свободен агент. Преди това през 2019 година Реал плати на Айнтрахт 61,5 милиона евро за правата му.