Роналдо с по-слаб старт в Серия А от Христо Стоичков


Роналдо с по-слаб старт в Серия А от Христо Стоичков
Снимка: Getty Images/Guliver

2663 0

През това лято отборът на Ювентус направи един от най-големите трансфери в историята на футбола. Шампионът на Италия привлече в редиците си Кристиано Роналдо от Реал Мадрид за малко повече от 100 милиона евро.

Тимът на Масимилиано Алегри вече изигра два мача от началото на кампанията в Серия А, като португалецът бе титуляр и в двете срещи. Той обаче така и не успява все още да намери противниковата врата и да запише дебютния си гол.

По този показател той изостава от звездата на българския футбол Христо Стоичков. През лятото на 1995 година Камата сменя Барселона с Парма и още в дебютния си мач бележи, като е точен във вратата на Аталанта.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички