Рома продължи да мъчи феновете си

641 0

Рома продължава с трагичното си представяне през втората половина на настоящия сезон. Днес "вълците" не успяха да бият боксовата круша на Серия А Верона, завършвайки 1:1 срещу борещия се да не изпадне тим.

Раджа Наинголан отбеляза 4 минути преди края на първото полувреме, след като домакините пропуснаха куп положения в своя полза. През втората част обаче гостите съумяха да изравнят чрез Джанпаоло Пацини половин час преди края, а "вълците" записаха нова порция пропуски, довели до 4-ото поредно равенство на тима.

Рома остава без победа през новата 2016 година, а и вече е много далеч от върха - на цели 9 точки от лидера Наполи. Столичани са на 5-о място в момента.

По-късно днес играят Милан и Фиорентина.