Пьонтек избра бъдещия си отбор, но това не е Тотнъм


Пьонтек избра бъдещия си отбор, но това не е Тотнъм
Снимка: Getty Images/Guliver

2575 0

Нападателят на Милан Кжищоф Пьонтек е пред трансфер в немския Херта Берлин. Новината идва от Скай Италия, като се очаква полският футболист да пристигне в Германия днес, за да договори личните си условия.

Представители на берлинския тим са били днес в Италия, за да се срещнат с Милан и да подготвят сделката. Очаква се трансферната сума, която Херта ще плати, да бъде около 27 милиона евро. Междувременно Скай Германия съобщава, че Пьонтек би желал да се присъедини към берлинския клуб и близо до това да договори личните си условия.

Тотнъм продължават да водят преговори с Милан за нападателя, но до момента няма информация са сделка между двата отбора. „Шпорите“ предпочитат да вземат поляка под наем, след като искат да запълнят дупката в атака след контузията на Хари Кейн. „Росонерите“ пък искат да продадат нападателя. А ето каква физика показа съотборника на Пьонтек в Милан Златан Ибрахимович.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички