Освиркаха Рома при 1:1 с Аталанта

1225 0

Футболистите на Рома бяха освиркани от собствените си фенове след края на първото полувреме в мача с Аталанта на "Олимпико". Столичани стигнаха само до 1:1 срещу борещия се за оцеляване в Серия А съперник.

"Вълците” се изравниха с Лацио на второто място (по 58 т), но двата тима са на 15 точки зад лидера и шампион Ювентус. Така градските съперници до последно ще спорят за втората позиция, която дава директно място в групите на Шампионска лига.

Още в първата минута Рома получи дузпа. Гилелмо Стендардо не прецени шпагата си срещу Адем Ляич и удари топката с ръка, а Франческо Тоти отпразнува завръщането си след контузия с гол от бялата точка за 1:0.

В средата на първата част Давиде Астори спъна Урби Емануелсон и Херман Денис показа, че и той може да бележи от дузпа – 1:1.

Цяло второ полувреме Рома атакуваше, но не успя да надхитри отбраната на гостите, а след края феновете отново освиркаха своите любимци.