Нов в Юве не спира да бележи, дори да не му е работа (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/Getty Images

2941 0

Ювентус постигна нова победа в приятелските мачове преди началото на сезона в Серия А. Този път "Старата госпожа" надви Саут Чайна с 2:1 в Хонгконг в пореден двубой от международния турнир "Интернешънъл Чемпиънс Къп".

Грешка на резервния страж на "бианконерите" Нето позвли на Чан Сю Ки да открие изненадващо резултата в 21-ата минута, въпреки тоталното преимущество на италианския колос.

Все пак, само пет минути по-късно новото попълнение от Байерн Мехди Бенатия изравни след центриране от фаул на Миралем Пянич. Същата комбинация двамата направиха в предишната контрола на Юве - 2:1 над Тотнъм.

Победното попадение падна в 82-ата минута и бе дело на резервата Лоренцо Росети, като след почивката целият състав на Юве бе подменен.