Наполи втрещи Милан в самото начало и не погледна назад (ВИДЕО)

1146 0

Наполи постигна звучна победа с 2:1 над Милан в дербито от 21 кръг на италианската Серия А.

"Партенопеите" стигнаха до двете си попадения в шестата и деветата минута, с което напълно смълчаха трибуните на "Сан Сиро". Лоренцо Инсинье откри резултата в 6-ата след асистенцията на Дрийс Мертенс, а след това белгиецът в деветата подаде за Хосе Мария Кайехон, който не сбърка от близка дистанция.

Юрай Куцка в 37-ата минута се възползва от грешка при изнасянето на топката и върна едно попадение във вратата на Наполи, но през цялото второ полувреме "росонерите" не стигнаха до нов гол, като уцелиха и гредата.

Наполи събра 44 точки и запази третото място, а Милан остана пети с 37.

All Goals & highlights - Milan 1-2 Napoli - 21... by mohtv