Наполи се подигра с Лацио

Снимка: Gulliver/ Getty Images

959 0

Наполи записа убедителен успех срещу Лацио на свой терен. Домакините победиха своя съперник с категоричното 5:0.

Гонсало Игуаин откри резултата в 14-тата минута, а в 35-тата Алан Маркес удвои и даде аванс от 2:0 за Наполи на почивката.

Само четири минути след подновяването на играта Лоренцо Инсиние направи резултата класически.

В 58-та минута Гонсало Игуаин се разписа за втори път във вратата на Лацио, а Маоноло Габиадини оформи крайният резултат в 80-тата минута.

Двубоят срещу Наполи, ще остане в историята на Лацио, защото за пръв път от 21 години тимът губи в Серия А с 5 гола разлика.