Наполи с ценен успех над Интер

816 0

В дербито на 34-ия кръг в Серия А Наполи постигна важна победа над Интер с 1:0. Кайехон реализира ценното попадение в 43-ата минута на срещата.

Попадението падна след грешка на защитника на Интер Юто Нагатомоя, а Кайехон се възползва по възможно най-добрия начин.

През втората част Инсиние можеше да да удвои преднината на неаполитанци, но не намери целта в 53-ата минута. Петнадесетина минути по-късно отново той затрудни Ханданович, но стражът на "нерадзурите" беше на мястото си.

По този начин гостите от Неапол се приближиха само на точка от второто място, даващо право на директно участие в групите на Шампионската лига.

След загубата на Рома в дербито на Вечния град (1:3) по-рано в неделния следобед победата приближи Наполи на точка от „вълците” и второто им място.