Наполи отново се издъни: Помогна на опашкар за оцеляването в Серия А (ВИДЕО)

290 0

Наполи допусна десетото си поражение за сезона в Серия А, след като бе победен с минималното 0:1 от борещия се за оцеляването си Емполи като гост. В герой за домакините се превърна Емануел Гяси, който вкара единствения гол в мача.

Наполи помогна на борещ се за оцеляване

Още: Всичко е решено! Стефано Пиоли и Милан се разделят след края на сезон 2023/24

Единственото попадение падна в четвъртата минута. Емануел Гяси центрира чудесно топката в наказателното поле, където Алберто Чери скочи високо и я засече с глава, за да отбележи.

Наполи също имаше своите положения. Много от тях бяха пропуснати обаче от Хвича Кварацхелия, който на няколко пъти не успя да се разпише в противниковата врата.

В 67-ата минута грузинският национал направи страхотен пробив, елиминирайки трима защитници и нанесе силен удар, но стражът на Емполи реагира добре и успя да опази вратата си.