Наполи неудържим, мина и през Киево

1222 0

Наполи продължава ударно в Серия А! Тимът от Неапол записа шеста поредна победа във всички турнири, след като надви като гост Киево с 1:0. Успехът качи отбора на второ място в класирането.

През първото полувреме Гонсало Игуаин и компания треснаха две греди, и двете дело на аржентинеца.

Натискът на Наполи продължи и след почивката и даде резултат в 59-ата минута. Гулам пусна в наказателното поле на Киево и Игуаин разтресе близкия горен ъгъл за 1:0.

По-нататък в срещата аржентинският нападател пропусна, а гол на Палоски бе отменен заради засада.

След този мач Наполи е втори с 18 точки, на две зад лидера Рома. Фиорентина, Интер и Лацио също имат по 18 точки. Киево е на 11-а позиция с 12 пункта.