Налоли разби Памермо, в отсъствието на Чочев (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1465 0

Отборът на Наполи се наложи над Палермо с 3:0 като гост в среща от трети кръг на Серия А.

Неаполитанците шокираха зрителите на стадион "Ренцо Барбера" с два бързи гола в началото на второто полувреме. Марек Хамшик откри резултата в 48-ата минута, а Хосе Кайехон затвърди преднината 180 секунди по-късно. Отново Кайехон фиксира класическия резултат в 66-ата минута.

Чочев може да си вирне носа заради тези похвали от Неапол

Българският полузащитник Ивайло Чочев бе сред резервите на домакините, но не се появи в игра. Това бе първи мач за Палермо под ръководството на 37-годишния Роберто Де Дзерби.

Наполи вече е на втора позиция със 7 точки, лидер с пълен актив от трите си мача е Ювентус, който в другия съботен двубой от кръга победи Сасуоло с 3:1.