Много удари, но само един гол за Лацио, който го прати напред за Купата на Италия

775 0

Лацио победи с минималното 1:0 отбора на Болоня и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия. Голмайстор в срещата се превърна Фелипе Андерсон, който се разписа в 33'.

На четвъртфиналите Лацио ще играе с победителя от късния мач днес между Монца и Ювентус. Лацио отправи общо шест удара към вратата на съперника, но отбелязаха само един гол, докато гостите пък нямаха точен удар през целия двубой.

По-рано днес Специя и защитникът Петко Христов отпаднаха от турнира. Българският национал беше титуляр за "орлетата" в поражението с 2:5 при гостуването срещу Аталанта в мач от осминафиналите. В следващия кръг от турнира Аталанта ще се изправи срещу Интер Милано. Още един роден национал ще е титуляр в двубой за Купата на Италия и това е Валентин Антов за Монца срещу Ювентус.