Милан се прицели и в звезда на ПСЖ


Милан се прицели и в звезда на ПСЖ

4294 0

Милан иска да продължи да усилва състава си със звездни играчи. Италианският гранд проявява сериозен интерес към халфа на Пари Сен Жермен Адриен Рабио, съобщава Corriere dello Sport.

23-годишният французин бе желано попълнение и за испанския Барселона, но каталунците се отказаха от него след привличането на Артуро Видал от Байерн Мюнхен.

Рабио играе за френския клуб от 2012 година. Контрактът му с парижани е до лятото на 2019 година. Трансферната стойност на играча според transfermarkt.de е 50 милиона евро и не е ясно дали Милан няма да загази с правилата за финансов феърпелй на УЕФА, ако го купи.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички