Милан се издъни срещу последния в Серия А

Снимка: Guliver/GettyImages

842 0

Отборът на Милан допусна груба грешка в борбата за Европа, след като стигна само до 1:1 с последния Пескара.

В мач от 30-ия кръг на Серия А „росонерите” направиха куп пропуски и стигнаха само до равенството, което може да им коства участието в евротурнирите.

В 12-та минута Габриел Пелета си отбеляза нелеп автогол, а малко преди края на първата част Марио Пашалич изравни резултата.

Така Милан остава на седмо място с актив от 54 точки, изоставайки с една от Интер. „Драконите” прекъснаха серия от четири поредни загуби, но въпреки това са на дъното в таблицата с 13 точки.