Милан с трета поредна победа в Серия А (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

674 0

Отборът на Милан спечели домакинството си над Киево  с 3:1 в мач от 27-я кръг на италианската Серия А.

Карлос Бака от тима на "росонерите" бе главно действащо лице на вечерта, след като откри резултата в 24', след това пропусна дузпа в 45', но се реваншира 20' преди края на мача с втори гол за вечерта.

В 82' Джанлука Лападула също се разписа за домакините, а единственото попадение за Киево бе дело на Джонатан де Гузман минута преди почивката.

С днешната трета поредна победа в Италия Милан събра в актива си 50 точки, заемайки шестата позиция, а Киево е 11-ти с 35 пункта.