Милан отупа Верона с лекота

5617 0

Отборът на Милан победи като гост с 3:1 Верона и продължава да е близо до върха в Серия А. За росонерите това е втора поредна победа. Още преди почивката хората на Пипо Индзаги решиха мача с 2 гола за 6 минути.

Маркес си отбеляза автогол в 21-ата минута, а Кейсуке Хонда добави второ попадение веднага след това.

През второто полувреме Милан вкара и трето попадение. Отново точен бе Кейсуке Хонда. 2 минути преди края Нико Лопес върна един гол, но за повече време нямаше.

След успеха, Милан е с 14 точки и е на четвърто място в класирането, на точка зад Сампдория и на 5 зад лидера Ювентус.