Киево върна усмивките на зациклилия Милан

3630 0

Милан прекъсна серия от три мача без победа с домакинско 2:0 над Киево. По този начин миланския гранд събра 11 точки и се изкачи до четвърта позиция преди останалите мачове от кръга.

След равностойно първо полувреме с положения и пред двете врати, Милан поведе в началото на втората част. В 55-ата минута Съли Мунтари посрещна една избита топка от защитата на Киево и от границата на наказателното поле с бомбен шут разстреля Франческо Барди за 1:0. В 78-ата минута Кейсуке Хонда стреля отлично от фаул в близкия ъгъл на Барди и оформи крайния резултат.

В ранния мач днес Верона победи Каляри с 1:0 след гол на Панайотис Тахтсидис минута преди края. В кръга след паузата Милан гостува именно на веронци.