Интер загуби инфарктно на "Джузепе Меаца"

1263 0

Лидерът в класирането на Серия А Интер допусна грешна стъпка при домакинството си от 19-ия кръг. На своя „Джузепе Меаца” миланският гранд загуби инфарктно с 0:1 от състава на Сасуоло.

Единственото попадение в срещата реализира Доменико Берарди в самия край на двубоя. Нападателят на гостите се разписа от дузпа в 95-ата минута, отсъдена за нарушение на Нестор Миранда срещу Грегъри Дефрел.

"Нерадзурите" започнаха по-дейно срещата, като пропуснаха две много добри ситуации на Икарди и Ляич.
сасуоло на свой ред пробва да подхлъзне лидера, но Сансоне и Мисироли се отчетоха с пропуски.
До почивката Бернарди от Сасуоло и Ляич от състава на домакините пропуснаха добри възможности, а през второто полувреме двуострата игра продължи, но гол така и не падна.
В 62-ата минута Адем Ляич бе много близо до това да изведе Интер в резултата, а 3 минути по-късно ханданович спаси своите от сигурно попадение. До края на мача и двата отбора наредиха още пропуски.

Сасуоло на свой ред пробва да подхлъзне лидера, но Сансоне и Мисироли се отчетоха с пропуски.

В 62-ата минута Адем Ляич бе много близо до това да изведе Интер в резултата, а 3 минути по-късно Ханданович спаси своите от сигурно попадение. До края на мача и двата отбора наредиха още пропуски, за да дойде развитието в самия край.

Въпреки поражението Интер продължава да води в подреждането с актив от 38 пункта, но още днес може да бъде свален от първото място от Наполи, който гостува на новака Фрозиноне.