Интер пропусна да победи Сасуоло с двуцифрен резултат

4950 0

В мач от 2-рия кръг на Серия А, на стадион "Джузепе Меаца", Интер унижи Сасуоло като го победи с внушителното 7:0!

През цялото време на мача "нерадзурите" имаха смазващо преимущество в играта и съвсем спокойно можеха да стигнат до двуцифрен резултат, но пропуските им ги лишиха от това.

Още в 4-ата минута Мауро Икарди откри головата си сметка в мача, а Матео Ковачич покачи на 2:0 в 21-ата минута. До края на полувремето преднината на Интер набъбна до 4:0 с нов гол на Икарди (30) и Пабло Освалдо (43).

В 53-ата минута Икарди оформи хеттрика си, а в 60-ата гостите останаха с човек по-малко след директен червен картон на Берарди. Останалите попадения бяха дело на Освалдо (72) и Фреди Гуарин (74).