Интер пропиля аванс от два гола и продължава без успех в Серия А

Снимка: Getty Images/Gulliver

970 0

Отборът на Интер все още не може да запише успех след старта на новия сезон в Серия А. У дома миланския тим завърши 2:2 с Торино.

"Нерадзурите" изпуснаха два гола преднина и след два кръга са на 11-о място в класирането. Торино пък от своя страна е с равни показатели с миланския клуб и е 12-и също с една точка.

Иван Перишич изведе домакините в седмата минута, а Стефан де Фрай удвои в 32-ата. И докато първата част бе изцяло под доминацията на Интер, то през втората ситуацията се промени. Попадения на Андреа Белоти в 55-ата и Суалихо Мейте в 68-ата Торино бяха достатъчни за равенството на "Джузепе Меаца".