Има дузпа! Не, чакай, няма, няма... (ВИДЕО)

1887 0

Наполи си помисли, че е получил идеален шанс да започне новия сезон в Серия А с вълнуващ обрат от 0:2 до 3:2 на гости на новака Пескара. В 78-ата минута при 2:2 гостите от Неапол получиха правото да изпълнят дузпа, след като Дарио Жупарич от Пескара изрита в главата Пьотър Зиелински в наказателното поле.

Реферът Пиеро Джакомели посочи бялата точка, но секунди по-късно направи нещо немислимо - отмени решението си, и то по препоръка на асистента си на аутлинията.

Феновете в Италия останаха сащисани - как така ритник в лицето не е дузпа?!

Бенали и Капрари дадоха аванс от два гола на Пескара през първото полувреме, а Дрийс Мертенс с попадения в 60-ата и 63-ата минута възстанови равенството 2:2.