Игуаин измъкна Ювентус от загуба в градското дерби (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

1826 0

Отборът на Ювентус успя да спечели точка след 1:1 с Торино в последните секунди чрез гол на Гонсало Игуаин.

Торино поведе в резултата в 52' след гол от пряк свободен удар на Адем Ляич, но в добавеното време на срещата Игуаин се възползва от подаване на Пянич.

След като си поделиха точките "старата госпожа" остава лидер с 85 точки, а вторият Наполи има 77. Торино пък е 9-ти с 50 точки.

През първата част Ювентус стигна до две положения, но Бенатиа и Дибала не се възползваха.

Седем минути след подновяването на играта Торино поведе с гол от пряксвободен удар на Адем Ляич.

В 57' обаче Акя получи втори жълт картон и респективно червен, като гостите останаха с човек по-малко.

Дербито между грандовете на Торино може да гледате на живо тук.

Преди мача

Отборът на Ювентус продължава похода си към шеста поредна титла в Италия, като момчетата на Масимилиано Алегри са убедителни лидери с 84 точки и седем пред втория Наполи, който по-рано днес победи Каляри с 3:0.

"Старата госпожа" се представя отлично на всички фронтове, като почти сигурно ще е шампион, стигна финал за Купата на Италия, а в Шампионска лига спечели първия 1/2-финал с Монако с 2:0 и то като гост.

Отборът на Торино към момента е 9-ти с 49 точки и e в серия от пет поредни мача без загуба.

Състави

Ювентус: Буфон, Сандро, Бенатиа, Бонучи, Лихщайнер, Кедира, Пянич, Манджукич, Дибала, Куадрадо, Игуаин.

Торино: Харт, Запакоста, Росетини, Морети, Молинаро, Базели, Акя, Фалк, Ляич, Бой, Белоти.