И СПАЛ препъна Интер за четвърто поредно равенство в Серия А

Снимка: Getty Images/Gulliver

928 0

Отборът на Интер записа четвърто поредно равенство в италианската Серия А. В среща от 22-ия кръг играчите на Лучано Спалети стигнаха само до 1:1 при гостуването си на новака Спал 2013.

По този начин грандът от Милано увеличи серията си без победа в първенството на 7 мача. За последно Интер спечели в началото на декември миналата година с 5:0 при домакинството си на Киево. Оттогава насам тимът записа общо две загуби и пет равенства,

Иначе днес „нерадзурите“ излязоха напред в резултата в началото на второто полувреме, след като в 48-ата минута бранителят на домакините Франческо Викари си отбеляза нелеп автогол. В самия край на срещата обаче играчите на Спал стигнаха до точката след изравнително попадение на влезлия като резерва Алберто Палоши. В класирането Интер остава на четвъртата позиция с 44 точки, докато Спал е 18-и със 17 пункта.