Феноменален гол и гръмка победа на Сампдория срещу Наполи, Лацио с първа победа (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

3248 0

Един от смятаните за фаворити в Серия А- Наполи, претърпя тежко поражение. Отборът на Карло Анчелоти загуби с 3:0 като гост от Сампдория. Това е първа загуба за неаполитанците, докато за Сампдория е първа победа.

Още през първата част домакините поведоха с 2:0 с две попадения на Грегоар Дефрел. В началото на втората част Наполи започна силно, търсейки попадение, но Мертенс и Желински се отчетоха с пропуски. В 75' Куалярела отбеляза невероятно попадение. 35-годишният нападател изпрати топката във вратата на Оспина с феноменален удар от въздуха с пета.

В друг мач от кръга Лацио постигна първа победа в първенството. Римските "орли" победиха с 1:0 отбора на Фрозиноне, а попадението бе дело на Луис Алберто.