Душан Влахович: Избрах номер 7, защото е най-близък до номер 9


Душан Влахович: Избрах номер 7, защото е най-близък до номер 9
Снимка: Getty Images

4004 0

Новото попълнение на Ювентус Душан Влахович коментира защо е избрал номер 7 в италианския гранд. Сръбският нападател премина на "Алианц Стейдиъм" за 70 милиона евро плюс още 10 милиона под формата на бонуси.

"Първо, искам да благодаря на Фиорентина, моят първи отбор и съотборниците ми от Примаверата. Благодарение на Бароне, Праде, Дела Вале, Комисо и всички треньори от последните няколко години, особено Виченцо Италиано, който ме подкрепяше до края", каза Влахович.

"Сега съм радостен и горд, че подписах с Ювентус. Готов съм да дам най-доброто за този славен клуб и да постигна големи резултати. Искам да благодаря на президента на Ювентус и на хората, които ме доведоха тук", добави той.

"Номер 7 не значи нищо. Всички номер са важни тук. Избрах го, защото е най-близък до номер 9", завърши сърбинът.

Ето и какво решение за бъдещето си взе Алваро Мората.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички