Детето чудо на Милан Донарума със спасяване в стил "Де Хеа" в 96-ата минута срещу Юве (ВИДЕО)

2009 0

Милан победи Ювентус с 1:0 и тифозите пощуряха от радост на "Сан Сиро" след прекратяването на серията от девет поредни загуби срещу "Старата госпожа". 18-годишният Мануел Локатели вкара единствения гол с убийствен изстрел, който не остави никакви шансове на Джанлуиджи Буфон.

СУПЕРГОЛ НА ТИЙНЕЙДЖЪР ИЗВИСИ МИЛАН НАД ЮВЕ

В 96-ата минута пък буквално в последното действие от мача 17-годишното дете чудо на Милан Джанлуиджи Донарума направи изумително спасяване, за да попречи на Сами Кедира да изравни.