Братята Погба мечтаят да играят в един отбор


Братята Погба мечтаят да играят в един отбор

2688 0

Флорентин (Сент Етиен) и Матиас Погба (Пескара) признаха, че мечтаят да играят с брат си Пол (Ювентус) в един отбор.

"Това е моята мечта. Ако в бъдеще се сбъдне, то ще мога да приключа с футбола без каквото и да е съжаление. Да играем тримата в един отбор е наша детска мечта. Би било невероятно да печелим трофеи заедно", заяви защитникът Флорентин, цитиран от goal.com.

"Опитваме се да се покажем в най-добра светлина, без значение къде се намираме. Баща ни ни е научил да се раздаваме на максимума. Всеки ден си говорим по телефона и, ако е възможно, гледаме мачовете на братята си", допълва нападателят Матиас.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички