Треньорът на Наполи: Ще посрещна Игуаин като ядосал ме син


Треньорът на Наполи: Ще посрещна Игуаин като ядосал ме син
Снимка: Guliver/Getty Images

2267 0

Старши треньорът на Наполи Маурицио Сари заяви, че не изпитва лоши чувства към бившия си нападател Гонсало Игуаин, а само е разочарован от начина, по който се е стигнало до раздялата между двете страни.

Нападателят премина в отбора на Ювентус, а това бе най-обсъжданият трансфер в Италия през лятото. Таз вечер Игуаин за първи път ще се изпревари срещу бившия си тима с екипа на Ювентус.

Гонсало Игуаин се закани на бившите си съотборници от Наполи

"Гонсало се представи добре, докато работехме заедно и винаги се раздаваше до последно и на мач, и на тренировка. Затова как да го посрещна в събота? Ще го посрещна като баща, който е бил ядосан от сина си", сподели Сари пред италианските медии.

Полузащитникът на Наполи Дрес Мертенс пък се пошегува, че ще посрещне Гонзало Игуаин с шамар в лицето. "За мен няма такова нещо като приятели на терена. Това е един изключително важен мач. Игуаин? Ще му бия един шамар", каза той.

 

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

 

 

 

 

 

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички