Интер се върна към победите след обрат над Пескара (ВИДЕО)

907 0

Миланският гранд Интер постигна драматична победа с 2:1 като гост на новака Пескара в среща от 3-ия кръг на Серия А.

В герой за „нерадзурите” се превърна капитанът на тима Мауро Икарди, който реализира и двете попадения за успеха в 77-ата и 90-ата минути. Преди това Жан Кристоф Бахебек бе дал преднина на домакините с гол в 63-ата минута.

Супертрансфер на Интер накара Барса да се жалва на ФИФА

Победата бе първа за играчите на Франк де Бур в първенството, след като на старта записаха загуба и равенство.

Двубоят с Пескара бе и официален дебют за новото попълнение на Интер – европейския шампион с Португалия Жоао Марио, за който бяха платени 40 милиона евро в последния ден от трансферния прозорец.