Интер с разгромна победа в дебюта на Конте, Лукаку с първи гол за "нерадзурите"

Снимка: Getty Images/Gulliver

1975 0

Антонио Конте записа успешен дебют с Интер в Серия А. "Нерадзурите" победиха с 4:0 отбора на Лече в последния двубой от първия кръг на италианското първенство.

Головете за домакините отбелязаха Марсело Брозович и Стефанов Сенси през първата част. Ромелу Лукаку също се разписа и това беше дебютно попадение в официален мач на Интер. Антонио Кандрева в края на двубоя оформи крайния резултат. В 76-та минута Диего Фариас си изкара червен картон за грубо влизане и остави Лече с човек по-малко в заключителните минути.

Иначе Мауро Икарди бе очаквано оставен извън групата, а бъдещето му е все така неясно. В следващия кръг Интер гостува на Каляри, докато Лече ще приема у дома Верона. И двата двубоя са на 1 септември.