8 от 8! Късен гол удължи победната серия на Наполи в Серия А

1159 0

Тимът на Наполи постигна осма поредна победа от началото на сезона в Серия А, след като надви Торино с минималното 1:0 като домакин в мач от осмия кръг. Късно попадение за неаполитанци съхрани победната им серия в Италия.

В 27-ата минута Лоренцо Инсинье изпусна дузпа за Наполи, а в 57-ата минута гол на Ди Лоренцо беше отменен заради засада. Все пак в 81' Виктор Осимен успя да вкара гол във вратата на Торино и да донесе трите точки на своя отбор.

Наполи е лидер в Серия А с пълен актив от 24 точки - с две повече от втория Милан, който в събота извоюва труден обрат срещу Верона. Торино пък е на 12-о място с 8 точки в актива си.