След 200 дни той се завърна в игра с гол, но сега го пратиха да търка пейката

Снимка: Guliver/Getty Images

1659 0

Треньорът на Байерн Карло Анчелоти разкри, че ще остави сред резервите Ариен Робен и Джером Боатенг за двубоя от петия кръг на Бундеслигата с Хамбургер. Двамата се възстановиха от тежки контузии, а холандското крило едва в междинния кръг по-рано през седмицата се завърна в игра след 200 дни отсъствие.

СЛЕД 200 ДНИ РОБЕН СЕ ЗАВЪРНА С ГОЛ!

Въпреки че Робен вкара гол за победата с 3:0 над Херта, Анчелоти не желае да го претоварва с нов мач по-малко от три дни по-късно.

"Говорих с Робен и му обясних, че ще бъде резерва, но има голям шанс да го видим през второто полувреме", заяви Анчелоти, който същевременно отново ще разчита на Матс Хумелс на мястото на Боатенг.

Роберт Левандовски също ще получи почивка, а Джошуа Кимих, Ренато Санчес и Кингсли Коман се очаква да започнат от първата минута.