От Байерн вече са наясно кои футболисти искат да привлекат


От Байерн вече са наясно кои футболисти искат да привлекат
Снимка: Getty Images/Gulliver

2898 0

Треньорският щаб и ръководството на Байерн Мюнхен вече утвърдиха трансферните си планове за лятото, съобщи председателят на управата на баварците Карл-Хайнц Румениге, но не разкри детайли.

"Мисля, че проведохме приличен сезон, все пак спечелихме шампионата с разлика от 15 точки, а това е доказателство за качествена работа. Да спечелиш първенството не е лесна работа. В останалите турнири обстоятелствата не се развиха в наша полза, но ще бъде преувеличено да говорим, че сезонът е бил неуспешен.

Трябва да приемем няколко кадрови решения, трансферната дейност вече започна. Обсъдихме трансферната ни политика с Карло Анчелоти и определихме целите си за лятото", обяви Румениге, цитиран от сайта на Байерн.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички