Гуардиола обяви кога съобщава бъдещето си


Гуардиола обяви кога съобщава бъдещето си
Снимка: Getty Images/Guliver

847 0

Треньорът на Байерн Мюнхен Пеп Гуардиола отказа да коментира въпроса за бъдещето си и обеща да направи това следващата седмица, когато ще е решил окончателно въпроса.

Испанският специалист каза това след домакинската победа над Дармщат с 1:0 снощи в мач от 1/8 финалите на Купата на Германия. Действащото споразумение на Гуардиола с Байерн изтича в края на сезона.

"В момента нямам отговор, ще взема решение следващата седмица. Тогава ще има яснота по въпроса", обяви Гуардиола в ефира на ARD.

Главен кандидат за неговия подпис е Манчестър Сити, който в момента е воден от Мануел Пелегрини.

Относно Байерн, Гуардиола отново повтори, че ситуацията с много контузени играчи се явява голям проблем и изрази надежда, че след зимната пауза тази неприятност няма да я има.

"Гордея се с отбора си. В последно време ние играем с 13-14 футболисти. Срещу Дармщат изиграхме добро първо полувреме, особено в началните минути. Много съм доволен. Да бъда треньор на тези футболисти е голяма чест. Надявам се, че контузените играчи ще се върнат в строя след зимната пауза". /БГНЕС

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички