Германия с лежерна победа над Северна Ирландия

978 0

Световният шампион Германия записа поредната си победа в квалификациите за Мондиал 2018, след като спечели лесно с 2:0 над Северна Ирландия, без особено да се напряга.

Още през първото полувреме срещата беше решена, след като първо в 13' Юлиян Дракслер даде аванс на своите, а само 4 минути по-късно Сами Кедира реши всичко в срещата с втори гол.

След това Бундестимът доминираше до самия край на срещата, оставяйки своя съперник да стигне до едва 4 удара в мача и нито един през второто полувреме.

В другия мач от групата Чехия и Азербайджан не се победиха - 0:0, като чехите могат да съжаляват за изпуснатата победа.

Норвегия записа първата си победа, след като удари с 4:1 Сан Марино.

Изненадващо Азербайджан е на 2-о място в класирането със 7 пункта, а Германия е с 9 точки и без допуснат гол.