Бундестимът гази в първия си мач по пътя към Мондиал 2018 (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

1141 0

Германският национален отбор срази с 3:0 Норвегия като гост в първия си двубой от световните квалификации за Мондиал 2018. Дори без изявен нападател в титулярния си състав Бундестимът нямаше никакви проблеми с домакини и тотално ги помете в столицата Осло.

Нито един точен удар не отправиха норвежците към Мануел Нойер, а гостите можеха да си тръгнат с доста по-изразителна победа, но вратарят на домакините Ярстейн се постара да отрази голяма част от точните удари.

В 16-ата минута Томас Мюлер откри резултата за световните шампиони, а в 45-ата 21-годишният Джошуа Кимих маркира седмия си мач с националната фланелка с първо попадение за 0:2. Крайният резултат оформи отново Мюлер в 60-ата.

Германия е в група С на квалификациите в компанията на Азербайджан (които победиха с 1:0 Сан Марино), Чехия и Северна Ирландия (които завършиха 0:0 помежду си).

All Goals HD - Norway 0-3 Germany 04.09.2016 HD by LiveGoalsTV