Без Неделев Майнц се добра до равен с Падерборн

1091 0

С гол от дузпа в продължението Майнц се докопа до равен при гостуването на новака Падерборн в първия кръг на Бундеслигата. Българският полузащитник Тодор Неделев не игра за гостите заради контузия.

С гол на Шинджи Оказаки в 33-та минута Майнц поведе в резултата. Елиас Качунга изравни за домакините 4 минути по-късно, а капитанът на Падерборн Уве Хюнемайер изведе новаците напред в 87-ата мин.

В самия край на срещата обаче реферът отсъди дузпа за Майнц, която Ко Джа Чул превърна в гол за крайното 2:2. Така бившият отбор на треньора Павел Дочев не успя да стартира с успех в елита на Германия.