Байерн сурвака дебютанта в ШЛ Ростов (ВИДЕО)

1066 0

Байерн постигна категорична победа с 5:0 над дебютанта в Шампионска лига Ростов, като младокът Джошуа Кимих продължи невероятната си голова форма. След като преди няколко дни реализира за първи път с националния отбор на Германия, а през уикенда отбеляза дебютния си гол в Бундеслигата, сега Кимих наниза първите си две попадения в Шампионска лига.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ ШАМПИОНСКА ЛИГА

Роберт Левандовски откри резултата в 29-ата минута от дузпа, а Томас Мюлер в добавеното време на първата част покачи на 2:0 след асистенция на Давид Алаба. В 53-ата и 60-ата минута бе ред на Кимих да избухне с двете си попадения, а Хуан Бернат в 90-ата оформи крайното 5:0.

В другия мач от групата Атлетико (Мадрид) спечели с 1:0 на гости на ПСВ с гол на Саул Нигес в 43-ата минута.

Bayern vs Rostov 5-0 ~ All Goals & Highlights by longhoangdpp