Байерн победи Щутгарт, Рибери се завърна с гол

4782 0

Отборът на Байерн победи като домакин Щутгарт с 2:0 в мач от третия кръг на Бундеслигата. Головете за шампионите отбелязаха в Марио Гьотце в 27-ата минута и Франк Рибери в 85-ата минута.

Тимът от Мюнхен постигна втори успех за сезона. Щутгарт регистрира втора загуба, като остава без спечелен мач.

Неприятната новина за баварците от мача бе това, че защитникът Холгер Бадщубер не успя да продължи играта и бе принудително сменен от младия Джанлука Гаудино в 43-ата минута.

Байерн дели първото място в класирането с Байер (Леверкузен), като двата тима са с по 7 точки, докато Щутгарт е едва 19-и с 1 точка.