Байерн (Мюнхен) разгроми Майнц у дома, Перишич също с гол (ВИДЕО)

1920 0

Шампионът на Германия Байерн (Мюнхен) записа гръмка победа срещу Майнц с 6:1 в третия на Бундеслигата. Припомняме, че в първия кръг у дома баварците не успяха да победят отбора на Херта и затова нямат пълен актив от точки.

Днес гостите изненадващо откриха в самото начало чрез Жан-Пол Бутиус, но още до почивката баварците осъществиха обрат след попаденията на Бенжамен Павар и Дейвид Алаба. След почивката се домакините истински се позабавлявах пред вратата на Майнц и паднаха нови четири попадения, дело на новото попълнение Иван Перишич, Кингсли Коман, Роберт Левандовски и тийнейджъра Алфонсо Дейвис.