Байерн Мюнхен пак не впечатли, но победи Леверкузен (ВИДЕО)

1024 0

Германският шампион Байерн Мюнхен победи трудно Байер Леверкузен с 2:1 в двубой от 12-ия кръг на германската Бундеслига, игран на стадион "Алианц Арена".

Възпитаниците на Карло Анчелоти откриха резултата чрез Тиаго Алкантара, но малко след това чудесна контраатака на гостите беше завършена по чудесен начин от Хакан Чалханоглу.

Десетина минути след почивката Матс Хумелс върна аванса на своите, вкарвайки с глава своя първи шампионатен гол за клуба. До края не се стигна до нито едно чисто голово положение.

С този успех сложи край на серията си от три поредни мача без победа във всички турнири и със своите 27 точки заема второ място, на три пункта зад лидера РБ Лайпциг. Леверкузен е девети с 16 точки.

All Goals HD - Bayern Munich 2-1 Bayer... by Gol-Live