Байерн допусна гол, но не се панира (ВИДЕО)

936 0

Отборът на Байерн Мюнхен продължи с безгрешното си представяне от началото на сезона, след като победи Инголщат с 3:1 като домакин в мач от 3-ия кръг на Бундеслигата.

За тима на Карло Анчелоти това бе първи допуснат гол във всички турнири през тази кампания, но по-важното за италианеца несъмнено е победата.

Дарио Лесакно изведе гостите напред в 8-та минута, но само 4 минути по-късно Роберт Левандовски изравни. През втората част баварците стигнаха до успеха с голове на Шаби Алонсо и Рафиня.

Бавария 3:1 Ингольштадт. Обзор матча и видео голов от BestGoal.tv на Rutube.